Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí. Trápí vás pálení, řezání, pocit suchosti nebo cizího tělesa v oku? Vyzkoušejte Tears AgainR. K dostání v lékárnách nebo prodejnách oční optiky. Používáte Visine, Hypo Tears, Tears Naturale Vidisic nebo jiné oční kapky vyzkoušejte Tears Again - oční sprej - účinná úleva u syndromu suchého oka.
Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí.

Pomocí našeho vyhledávače si můžete vyhledat prodejce přípravku Tears Again® ve vašem okolí: <<<

Koupit můžete přímo zde

Co je to syndrom suchého oka?


Příznaky
Většina z nás už někdy zažila pocity spojené se suchým okem. Vnímáme je velmi nepříjemně, obvykle jako pálení, řezání či svědění. Oči vám připadají teplé, suché a unavené, někdy máte pocit, že v nich máte písek. Často jsou také citlivé na jasné světlo.

Co způsobuje syndrom suchého oka?
Vaše oči jsou chráněny a zvlhčovány tenkou vrstvou slz, která je před vypařováním chráněna tukovou vrstvou vylučovanou žlázkami v očních víčkách. Pokud začne být vrstvička slz tenčí a nestabilní, objevují se příznaky syndromu suchého oka.

Syndrom suchého oka má dvě hlavní příčiny. První příčinou je narušení správné funkce mechanismu tvorby slz. Druhá, nastává tehdy, když začne být ochranná tuková vrstva na povrchu slz nestabilní, což vede k nadměrnému vypařování slzného filmu. Okolo 80% všech případů suchého oka je způsobeno právě tímto mechanismem – tuková vrstva začne je nedostatečná či porušená, což umožňuje vypařování slzné vrstvy a dochází k podráždění.

Vlivy prostředí a životního stylu
Syndrom vypařování suchého oka začíná být v každodenním životě stále běžnější, zvlášť u lidí, kteří nosí kontaktní čočky nebo pracují v klimatizovaných kancelářích či budovách. Neustálé soustředěné zírání na obrazovku počítače tento problém jen podtrhuje, protože uživatelé počítače mají tendenci mrkat méně často – asi sedmkrát za minutu – v porovnání s běžnou frekvencí asi 22krát za minutu. Vede to k většímu vypařování a s tím související únavou a namáháním očí. Na vzniku onemocnění se také významně podílí znečištění ve městech, dlouhé cesty autem nebo letadlem, konzumace kofeinu a kouření.

Suché oko je především problémem starších žen a bývá druhotným symptomem některých onemocnění, například blefaritidy (zánětu očního víčka) nebo diabetu (cukrovky). Ukázalo se, že Tears Again® oční sprej přináší účinnou léčbu i v těchto případech.Podívejte se, jak Tears Again® oční sprej přináší rychlou úlevu.


IBI, spol.s r.o.® >>> Právní prohlášení                                              Povězte svým známým >>> Zprávy v tisku >>> Kontakt

optimalizace PageRank.cz