Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí. Trápí vás pálení, řezání, pocit suchosti nebo cizího tělesa v oku? Vyzkoušejte Tears AgainR. K dostání v lékárnách nebo prodejnách oční optiky. Používáte Visine, Hypo Tears, Tears Naturale Vidisic nebo jiné oční kapky vyzkoušejte Tears Again - oční sprej - účinná úleva u syndromu suchého oka.
Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí.

Pomocí našeho vyhledávače si můžete vyhledat prodejce přípravku Tears Again® ve vašem okolí: <<<

Koupit můžete přímo zde

Ideální pro uživatele kontaktních čoček


Jestliže nosíte kontaktní čočky, je téměř jisté, že už máte zkušenost se syndromem suchého oka. Především u měkkých kontaktních čoček trpí až 75% uživatelů pocitem suchosti v očích. Pokud vás skutečně tyto dráždivé obtíže trápí, mějte vždy po ruce svůj Tears Again® oční sprej. Tears Again® oční sprej se ukázal jako plně slučitelný s používáním kontaktních čoček a je pro suché oči ideálním řešením. Navíc je také použitelný až 3 roky po otevření!

Nechte si kontaktní čočky nasazené
Před použitím si nemusíte vyjmout kontaktní čočky. Tears Again® oční sprej je možné bezpečně aplikovat na jakýkoli typ nasazených čoček. Používejte ho stejným způsobem jako uživatelé bez kontaktních čoček a pocítíte takřka okamžitou úlevu.
IBI, spol.s r.o.® >>> Právní prohlášení                                              Povězte svým známým >>> Zprávy v tisku >>> Kontakt

optimalizace PageRank.cz