Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí. Trápí vás pálení, řezání, pocit suchosti nebo cizího tělesa v oku? Vyzkoušejte Tears AgainR. K dostání v lékárnách nebo prodejnách oční optiky. Používáte Visine, Hypo Tears, Tears Naturale Vidisic nebo jiné oční kapky vyzkoušejte Tears Again - oční sprej - účinná úleva u syndromu suchého oka.
Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí.

Pomocí našeho vyhledávače si můžete vyhledat prodejce přípravku Tears Again® ve vašem okolí: <<<

Koupit můžete přímo zde

Pro odborníky

Hlavní rysy  |  Příčiny a léčba  |  Složení  |  Praktické výhody pro pacienta  |  Lepší compliance  |  Klinické studie  |  Prodej  |  Výhody při používání
Lepší compliance

V každé oblasti zdravotní péče je vždy problém s ochotou pacienta přizpůsobit se léčbě. Jak každý lékař ví, míra pacientovy schopnosti samostatně si aplikovat lék je nepřímo úměrná obtížím, které aplikace této léčby přináší.

Jinými slovy, čím delší je čas, větší bolest, riziko, vyžadované dovednosti, nepohodlí nebo potřeba něco si pamatovat související s léčbou, kterou mají podle vašich pokynů aplikovat, tím menší je pravděpodobnost, že pacient vytrvá v celém jejím průběhu.

A právě tady Tears Again® oční sprej vyhrává na celé čáře. Je v každém ohledu dokonalý díky snadné použitelnosti z pohledu pacienta.

Tears Again® oční sprej se jednoduše a snadno používá. Jeho aplikace je rychlá, vede k rychlé úlevě a pro podávání nevyžaduje žádnou zvláštní zručnost. Při doporučování této jedinečné terapie, silně kompatibilní s uživatelem, si můžete být jistí dosažením vysoké úrovně schopnosti pacienta léčbě vyhovět. Díky jednoduchosti použití dalo ve dvou samostatných klinických hodnoceních 100% a 96% účastníků přednost přípravku Tears Again® oční sprej před tradiční léčbou.

IBI, spol.s r.o.® >>> Právní prohlášení                                              Povězte svým známým >>> Zprávy v tisku >>> Kontakt

optimalizace PageRank.cz