Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí. Trápí vás pálení, řezání, pocit suchosti nebo cizího tělesa v oku? Vyzkoušejte Tears AgainR. K dostání v lékárnách nebo prodejnách oční optiky. Používáte Visine, Hypo Tears, Tears Naturale Vidisic nebo jiné oční kapky vyzkoušejte Tears Again - oční sprej - účinná úleva u syndromu suchého oka.
Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí.

Pomocí našeho vyhledávače si můžete vyhledat prodejce přípravku Tears Again® ve vašem okolí: <<<

Koupit můžete přímo zde

Pro odborníky

Hlavní rysy  |  Příčiny a léčba  |  Složení  |  Praktické výhody pro pacienta  |  Lepší compliance  |  Klinické studie  |  Prodej  |  Výhody při používání
Složení

Složení přípravku Tears Again® oční sprej

Níže jsou uvedeny účinné látky spolu s jejich funkcemi:

Sojový lecitin 1,0 % – fosfolipid, polární molekula skládající se ze složky tvořené mastnou kyselinou, která je rozpustná v tucích, spolu s fosfátovou skupinou s elektrickým nábojem, která je rozpustná ve vodě. Fosfatidylcholin je hlavní lipidová složka sojového lecitinu (94 %) a je také nejběžnějším fosfolipidem v přirozených slzách.
Jedinečnou vlastností přípravku Tears Again® oční sprej je spojení těchto fosfolipidů do formy lipozomů, což je suspenze malinkých tukových kapének. Účinnost přípravku Tears Again® oční sprej je dosahována pouze díky převratnému použití těchto lipozomů.

Chlorid sodný 0,8 % – přítomný v přirozených slzách. Díky chloridu sodnému je vodný obsah přípravku Tears Again® oční sprej kompatibilní se slzami uživatele.

Etanol 0,8 % – rozpouštědlo, které udržuje složky méně rozpustné ve vodě ve vodním nosiči.

Palmitát vitaminu A 0,025 % – antioxidační složka rozpustná v tucích, která rovněž úzce souvisí se zdravím oka.

Vitamin E (tokoferol) 0,002 % – silný antioxidační vitamin, který je rozpustný v tucích a může tak chránit oko a stabilizovat lipidy.

Fenoxyetanol 0,5 % – konzervační látka, která se používá ve farmaceutických a kosmetických přípravcích díky své účinnosti již ve velmi nízkých koncentracích, a díky jen slabé alergické reakci, kterou může vyvolat. Je těkavý, takže se vypařuje z aerosolového stavu a nemá nepříznivý vliv na uživatele.


IBI, spol.s r.o.® >>> Právní prohlášení                                              Povězte svým známým >>> Zprávy v tisku >>> Kontakt

optimalizace PageRank.cz