Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí. Trápí vás pálení, řezání, pocit suchosti nebo cizího tělesa v oku? Vyzkoušejte Tears AgainR. K dostání v lékárnách nebo prodejnách oční optiky. Používáte Visine, Hypo Tears, Tears Naturale Vidisic nebo jiné oční kapky vyzkoušejte Tears Again - oční sprej - účinná úleva u syndromu suchého oka.
Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí.

Pomocí našeho vyhledávače si můžete vyhledat prodejce přípravku Tears Again® ve vašem okolí: <<<

Koupit můžete přímo zde

Pro odborníky

Hlavní rysy  |  Příčiny a léčba  |  Složení  |  Praktické výhody pro pacienta  |  Lepší compliance  |  Klinické studie  |  Prodej  |  Výhody při používání
Hlavní rysy

Proč je Tears Again oční sprej tak odlišný
Terapeutická funkce očního spreje Tears Again® je odlišná od velké většiny konvenčních přípravků pro suché oči. Tears Again® oční sprej místo toho, aby pouze přidal na oční povrch více slz, používá důmyslnější přístup opětovné stabilizace existujícího slzného filmu. To umožňuje obnovení funkce slzného filmu, a tím i v 78% případů vyloučení základní příčiny suchého oka.

Převratná lipozomální technika
Hlavní účinnou látkou přípravku Tears Again® oční sprej je fosfolipid - fosfatidylcholin, který se nachází v sojovém lecitinu a je také nejběžnějším fosfolipidem v přirozených slzách. Fosfatidylcholin je součástí přípravku Tears Again® oční sprej, nachází se zde ve formě malinkých tukových kapének, které jsou známy jako lipozomy. Účinnost očního spreje Tears Again® je možná pouze díky převratnému použití těchto lipozomů, které jsou klíčem k účinnému stabilizaci lipidové vrstvy slzného filmu oka.

IBI, spol.s r.o.® >>> Právní prohlášení                                              Povězte svým známým >>> Zprávy v tisku >>> Kontakt

optimalizace PageRank.cz