Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí. Trápí vás pálení, řezání, pocit suchosti nebo cizího tělesa v oku? Vyzkoušejte Tears AgainR. K dostání v lékárnách nebo prodejnách oční optiky. Používáte Visine, Hypo Tears, Tears Naturale Vidisic nebo jiné oční kapky vyzkoušejte Tears Again - oční sprej - účinná úleva u syndromu suchého oka.
Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí.

Pomocí našeho vyhledávače si můžete vyhledat prodejce přípravku Tears Again® ve vašem okolí: <<<

Koupit můžete přímo zde

Pro odborníky

Hlavní rysy  |  Příčiny a léčba  |  Složení  |  Praktické výhody pro pacienta  |  Lepší compliance  |  Klinické studie  |  Prodej  |  Výhody při používání
Výhody při používání

Bez přímého kontaktu, tím pádem s vysokou úrovní bezpečnosti
Aplikace Tears Again® očního spreje znamená vyloučení rizika zranění oka způsobeného dotekem lahvičky nebo tuby. Neexistuje ani možnost předávkování.

Pohodlné použití
Při aplikaci jiných přípravků je často zaznamenáváno pálení, nikoli však při použití přípravku Tears Again® oční sprej. Někteří pacienti sice mohou zpočátku zaznamenat různé pocity, ty ale rychle zmizí. Žádné činidlo se nedostává do přímého kontaktu s okem, protože oko je při vlastní aplikaci zavřené. Dostatečné množství tekutých složek pronikne mezi očními víčky na vnější vrstvu slzného filmu.

Okamžité jasné vidění, bezpečné použití pro řidiče
Protože díky aplikaci přes zavřená víčka nedochází k okamžitému a přímému kontaktu s okem, neobjeví se rozmazané ani narušené vidění. To znamená, že je možné přípravek bezpečně použít těsně před řízením nebo obsluhou strojů, a pokud jste v práci, můžete po jeho aplikaci okamžitě pokračovat.

Dlouhá životnost
Tears Again® oční sprej obsahuje konzervační látky, které zajišťují jeho dlouhou životnost. Po otevření je možné používat Tears Again® oční sprej bezpečně až tři roky od data výroby – datum „spotřebujte do“ je uvedeno jak na balení tak na lahvičce.

IBI, spol.s r.o.® >>> Právní prohlášení                                              Povězte svým známým >>> Zprávy v tisku >>> Kontakt

optimalizace PageRank.cz