Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí. Trápí vás pálení, řezání, pocit suchosti nebo cizího tělesa v oku? Vyzkoušejte Tears AgainR. K dostání v lékárnách nebo prodejnách oční optiky. Používáte Visine, Hypo Tears, Tears Naturale Vidisic nebo jiné oční kapky vyzkoušejte Tears Again - oční sprej - účinná úleva u syndromu suchého oka.
Tears Again - oční sprej s lipozomy pro pohodu vašeho zraku - účinné a jednoduché ošetření suchých očí.

Pomocí našeho vyhledávače si můžete vyhledat prodejce přípravku Tears Again® ve vašem okolí: <<<

Koupit můžete přímo zde

Pro odborníky

Hlavní rysy  |  Příčiny a léčba  |  Složení  |  Praktické výhody pro pacienta  |  Lepší compliance  |  Klinické studie  |  Prodej  |  Výhody při používání
Praktické výhody pro pacienta

Ideální s kontaktními čočkami
Tears Again oční sprej obsahuje konzervační činidla, která se během aplikace aerosolu vypaří a nedostanou se tak do pacientova oka. Pro uživatele kontaktních čoček je nejdůležitější, že si je nemusí před aplikací spreje vyjmout.

Neobtěžující terapie
U přípravku Tears Again® oční sprej není žádné činidlo aplikováno přímo do oka. Přípravek Tears Again je aplikován přes zavřená víčka. Lipozomy pronikají oční štěrbinou a stabilizují lipidovou vrstvu slzného filmu.

Bez přímého kontaktu, vysoká úroveň bezpečnosti
Hlavní výhodou aplikace očního přípravku ve formě spreje je vyloučení zranění způsobeného kontaktem. Pacient může přistoupit k tomuto úkolu s větší jistotou bezpečnosti.

Bez předávkování
Jak odměřované dávky spreje s pumpičkou, tak jednotlivé složky přípravku zajišťují, že neexistuje možnost předávkování.

Pohodlné použití
Při použití jiných přípravků je při aplikaci často zaznamenáno pálení, nikoli však při použití přípravku Tears Again® oční sprej. Někteří pacienti sice mohou zpočátku zaznamenat různé pocity, ty ale časem zmizí.

Okamžité jasné vidění, bezpečné použití pro řidiče
Protože nedochází k okamžitému a přímému kontaktu přípravku s okem, neobjeví se rozmazané ani narušené vidění. To znamená, že je možné přípravek bezpečně doporučit pro řízení nebo obsluhu strojů.

Rozptýlení konzervační látky
Tears Again® oční sprej obsahuje konzervační činidla, která se vypaří během aplikace aerosolu a nedostanou se k povrchu pacientovy kůže.

Působí vedle přirozené tvorby slz
Tears Again® oční sprej působí ve shodě s mechanismem přirozené tvorby slz, místo aby povzbuzoval jejich nadměrný tok.

IBI, spol.s r.o.® >>> Právní prohlášení                                              Povězte svým známým >>> Zprávy v tisku >>> Kontakt

optimalizace PageRank.cz